Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podświetlenie zegarów w czasie jazdy na światłach dziennych.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Panowie,
    Skoro jesteśmy przy temacie zegarów to ja zapytam o inną banalną rzecz. Gdzie (o ile w ogóle) reguluje się siłę podświetlenia zegarów? W O2 koło pokrętła regulacji wysokości świateł było drugie od regulacji podświetlenia zegarów i jednocześnie wyświetlacza radia oraz przycisków / pokręteł. W O3 mam tylko pokrętło od regulacji wysokości świateł. Chwilę temu byłem wgrywać do radia ikony stacji i przejrzałem na szybko całe menu i nie znalazłem tam regulacji. Przejrzałem też w instrukcji alfabetyczny indeks zagadnień który jest na końcu ale nic nie znalazłem. W O2 miałem podświetlenie maksymalnie zmniejszone a w O3 standardowe ustawienie nieźle wali po oczach...
    O2FL Kombi - 1.6TDI 105KM - dom
    O3 Kombi - 1.6TDI 110KM - praca

    Komentarz


    • #27
      Z głowy nie powiem dokładnie w którym menu, ale na 100% ustawiałem jasność instrumentów z poziomu Bolero. Przejrzyj jeszcze raz, dokładnie, szczególnie Ustawienia > Oświetlenie.
      I faktycznie, 100% to niezła iluminacja. Ja mam chyba 50%.

      Komentarz


      • #28
        W radiu/Navi wejdz w ustawienia auta -> oswietlenie i tam bedzie opcja podswietlenia o ile dobrze pamietam...
        W Columbusie to jest: przycisk Car -> Ustawienia (albo od razu prawy dolny i stamtad wybrac pojazd/samochod) -> oswietlenie i tam ktoras z opcji odpowiadala za podswietlenie.
        Sam jezdze na mocno skreconym i jest ok, choc czasem nawigacja w trybie nocnym jest troche za ciemna.. Ale to tylko jak nawiguje z sama mapa po jakis waskich drozkach na oddaleniu rzedu 300-500m.

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • #29
          Dzięki, faktycznie w menu CAR ustawia się siłę podświetlenia zegarów. Zjechałem na 10% i teraz podczas wieczornej jazdy było ok ale zobaczę jeszcze czy wyświetlacz radia w dzień nie będzie zbyt ciemny. Jednak w O2 w starym SWINGu mniej się grzebało i klikało a teraz połowę rzeczy ustawia się przez radio :wink:
          O2FL Kombi - 1.6TDI 105KM - dom
          O3 Kombi - 1.6TDI 110KM - praca

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez lukasz81
            Panowie,
            Skoro jesteśmy przy temacie zegarów to ja zapytam o inną banalną rzecz. Gdzie (o ile w ogóle) reguluje się siłę podświetlenia zegarów? W O2 koło pokrętła regulacji wysokości świateł było drugie od regulacji podświetlenia zegarów i jednocześnie wyświetlacza radia oraz przycisków / pokręteł. W O3 mam tylko pokrętło od regulacji wysokości świateł. Chwilę temu byłem wgrywać do radia ikony stacji i przejrzałem na szybko całe menu i nie znalazłem tam regulacji. Przejrzałem też w instrukcji alfabetyczny indeks zagadnień który jest na końcu ale nic nie znalazłem. W O2 miałem podświetlenie maksymalnie zmniejszone a w O3 standardowe ustawienie nieźle wali po oczach...
            Spróbuj poszukać pod Car -> Ustawienia -> Oświetlenie. Wydaje mi się, że tam będzie to czego szukasz. Nadal nie mogę się przyzwyczaić, że są 2 ekrany z ustawieniami: jedno dla systemu, drugie dla samochodu.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X